Seminarium „Czy warto słuchać młodzieży”? - Sekretariat ds. Młodzieży Seminarium „Czy warto słuchać młodzieży”? - Sekretariat ds. Młodzieży
Program zdrowotny

Numer projektu:

RPZP.06.08.00-00-32-K022/22

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Seminarium „Czy warto słuchać młodzieży”?

Zapraszamy  do udziału w seminarium samorządowym ,,Czy warto słuchać młodzieży?”. Wydarzenie odbędzie 6 marca 2018 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu w godz. 12:00 – 15:00. Chętnych do udziału prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na dole strony.

Seminarium jest kierowane do samorządowców, którzy widzą wartość współpracy z młodzieżą i chcą podejmować kroki w tym celu, a także chcą zwiększyć swoją wiedzę na temat konsultacyjnej funkcji młodzieżowych rad miast i gmin zawartej w artykule 5b ustawy o samorządzie gminnym, a także współpracy z młodzieżą.

Spotkanie otworzy p. Anna Mieczkowska – Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego. Podczas seminarium swoją wiedzą podzielą się doświadczeni warszawscy eksperci, Joanna Pietrasik i Jakub Radzewicz,  zaangażowani we współpracę z młodzieżą i samorządami na poziomie krajowym, a także radni i młodzież z województwa zachodniopomorskiego. Chcemy, aby rezultatem naszego spotkania było podjęcie kroków do opracowania regionalnego planu współpracy dotyczącego współpracy samorządów lokalnych z młodzieżą. Przed rozpoczęciem wydarzenia będą mieli Państwo okazję do skorzystania z materiałów informacyjnych dostępnych na stoiskach dotyczących funduszy europejskich i mobilności w Europie. 

Seminarium jest organizowane przez Urząd Marszałkowski WZ we współpracy z Sekretariatem ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. W celu wyrażenia chęci udziału w spotkaniu proszę o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgloszeniowy_seminarium_do druku

Program_Seminarium 2018_dp

©2016 Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl