Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów, opiekunów dziecięcych - Sekretariat ds. Młodzieży Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów, opiekunów dziecięcych - Sekretariat ds. Młodzieży
Program zdrowotny

Numer projektu:

RPZP.06.08.00-00-32-K022/22

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Szanowni Państwo,

 

Otwieramy rekrutację na cykl szkoleń online w zakresie opieki psychologiczno-pedagogicznej w pracy z dziećmi i młodzieżą dotkniętymi traumą wojenną i powojenną.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, pedagogów, pracowników świetlic, ośrodków szkolno-wychowawczych i innych ośrodków publicznych oraz wolontariuszy, którzy pracują (lub w najbliższym czasie będą pracować) z dziećmi i młodzieżą przybyłymi na Pomorze Zachodnie z powodu konfliktu zbrojnego na Ukrainie.

Szkolenia poprowadzą specjaliści z Poradni Rodzinnej Fundacji Oto Ja, posiadający bogate doświadczenie psychologiczne, pedagogiczne, terapeutyczne, pediatryczne i logopedyczne w pracy z dziećmi na każdym etapie edukacji.  Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz kontaktowy: https://bit.ly/3tJBoj2

Szkolenia odbędą się na platformie MS Teams. Pierwsze spotkanie już za tydzień 16.03.2022 r., kolejne we wtorki i czwartki od 22.03.2022 do 19.04.2022, w godz. 16.00-18.00. Liczba miejsc jest ograniczona – do 50 osób na jedno spotkanie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

©2016 Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl