Girls of Europe. Konferencja w sprawie przyszłości Europy - Sekretariat ds. Młodzieży Girls of Europe. Konferencja w sprawie przyszłości Europy - Sekretariat ds. Młodzieży
Program zdrowotny

Numer projektu:

RPZP.06.08.00-00-32-K022/22

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Girls of Europe. Konferencja w sprawie przyszłości Europy

9 października 2021 w Operze na Zamku (Galeria O) odbędzie wydarzenie skierowane głównie do młodych kobiet. 

Jakiej Europy chcą młode Polki? Czy czują presję w kwestii zakładania rodziny lub kariery? Czym są dla nich otwarte granice, możliwość edukacji i pracy za granicą? Czym różni się życie kobiet w Europie, Azji, Stanach Zjednoczonych czy Afryce?

Spotkanie odbędzie się ramach Konferencji w sprawie przyszłości Europy. Konferencja w sprawie przyszłości Europy to seria debat i dyskusji prowadzonych przez obywateli. Stanowi ona forum debaty ze społeczeństwem obywatelskim, tj. obywatelami i organizacjami pozarządowymi, na temat wyzwań i priorytetów stojących przed Unią Europejską.

Podczas Konferencji młode kobiety Pomorza Zachodniego będą mieć okazję do podzielenia się swoimi oczekiwania względem działań Unii Europejskiej, jak również porozmawiać na temat wyzwań, z którymi mierzą się młode kobiety.

Na wydarzenie zaproszone są przede wszystkim osoby, które czują się kobietami. Spotkanie nie jest zamknięte na osoby innych płci.

Wypracowane wnioski będą zarejestrowane na oficjalnej platformie Konferencji w sprawie przyszłości Europy. Głos obywatelek i obywateli będzie miał wpływ na politykę Komisji Europejskiej.

Girls of Europe odbędzie się 9 października 2021 roku w Operze na Zamku w Szczecinie, w godzinach 12-14. Wstęp wolny, z uwagi na kwestie organizacyjne obowiązuje rejestracja.

Formularz rejestracyjny: 

https://docs.google.com/forms/d/1hfZcUntNp4RoMfgjcw5a1W82Fpd-Iz1JNauHf_KoTfk/edit

Projekt realizowany w ramach współpracy z Komitetem Regionów (European Committee of the Regions).

©2016 Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl