Eurodesk Szczecin włącza się w kampanię Time to Move - Sekretariat ds. Młodzieży Eurodesk Szczecin włącza się w kampanię Time to Move - Sekretariat ds. Młodzieży
Program zdrowotny

Numer projektu:

RPZP.06.08.00-00-32-K022/22

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Eurodesk Szczecin włącza się w kampanię Time to Move

Szczecin, Koszalin, Białogard, Łobez i inne miejsca naszego regionu odwiedzimy jako punkt Eurodesk z ciekawymi informacjami na temat mobilności młodych ludzi w Europie. Spotkania i warsztaty odbędą się w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii ,,Time to Move”. Nasze konsultantki będą mówić o możliwościach udziału w zagranicznych projektach wolontariatu, wymian międzynarodowych i narzędziach wspierających mobilność takich jak np. Europass CV. 

Miejsca, w których pojawią się konsultantki można sprawdzić na mapie https://timetomove.eurodesk.eu/pl/ Nadal jest też szansa, by zaprosić nas do siebie!

W ramach kampanii każdy młody człowiek w wieku 13-30 lat będzie też mógł wziąć udział w konkursie –  oraz zapoznaj się z regulaminem tutaj.

Zadanie? Należy zaprojektować T-shirt najlepiej odzwierciedlający ideę „Time to Move”. Zachęcamy do udziału i liczymy na zwycięstwo przedstawiciela z Pomorza Zachodniego!

©2016 Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl