Analiza potrzeb i problemów młodzieży żyjącej w Szczecinie - Sekretariat ds. Młodzieży Analiza potrzeb i problemów młodzieży żyjącej w Szczecinie - Sekretariat ds. Młodzieży
Program zdrowotny

Numer projektu:

RPZP.06.08.00-00-32-K022/22

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Analiza potrzeb i problemów młodzieży żyjącej w Szczecinie

 

Od 2020 roku, gdy opublikowaliśmy ostatni obszerny raport o potrzebach młodzieży województwa zachodniopomorskiego, minęły zaledwie 3 lata, ale zmieniło się bardzo dużo. W życiu nastolatka, który miał wówczas 13 lat, można by rzec, że zmieniło się prawie wszystko.

 

Dlatego polecamy wszystkim lekturę najnowszej analizy potrzeb i problemów młodzieży żyjącej i uczącej się w Szczecinie. Wykonaniem i przeprowadzeniem ankiety oraz opracowaniem wyników zajęli się członkowie Młodzieżowej Rady Miasta Szczecin kadencji 2022/2023.

Znajdziecie tu odpowiedzi młodych osób na pytania zadane przez młodych: Jacy jesteśmy? Co nas interesuje?  Jakie są nasze relacje z innymi? Co myślimy o rodzinie? Z czym się zmagamy? Czy korzystamy z pomocy? Jaki jest Szczecin naszymi oczami?

Odpowiedzi na te i inne pytania zostały ubrane w przystępną formę graficzną i opublikowane. Polecamy!

 

Ściągnij raport (pdf) klikając tutaj: Raport – Analiza potrzeb i problemów młodzieży żyjącej w Szczecinie opracowany przez Młodzieżową Radę Miasta Szczecin

lub pobierz plik z biuletynu informacji publicznej Urzędu Miasta – analiza potrzeb znajduje się na dole strony, w dziale „Załączniki”.

 

 

 

©2016 Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl