Młodzież z Europejskim Regionem Przedsiębiorczości 2023! - Sekretariat ds. Młodzieży Młodzież z Europejskim Regionem Przedsiębiorczości 2023! - Sekretariat ds. Młodzieży
Program zdrowotny

Numer projektu:

RPZP.06.08.00-00-32-K022/22

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Młodzież z Europejskim Regionem Przedsiębiorczości 2023!

Młody chłopak uczy się pracy przed ekranem

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego realizuje cykl inspirujących spotkań młodzieży w wieku licealnym z przedsiębiorczymi mieszkańcami Pomorza Zachodniego – z osobami, które prowadzą swoje firmy i są to:

– przedsiębiorstwa innowacyjne, wykorzystujące szereg nowoczesnych technologii

– przedsiębiorstwa bardzo oryginalne, kreatywne, inspirujące

– firmy wpisujące się w historię i kulturę regionu.

 

Pomorze Zachodnie jest Europejskim Regionem Przedsiębiorczości 2023. Chcemy pokazać młodzieży, że tu można zarabiać z pasją, pracować i odnosić sukcesy. Działać od zera, przecierać szlaki lub kontynuować prace poprzednich pokoleń i podtrzymywać rodzinne tradycje. Ważne jest także, żeby młodzież dowiedziała się z czym wiąże się założenie i prowadzenie własnej działalności, od czego zacząć, jakie niespodzianki lub zaskoczenia mogą czekać na przyszłego właściciela przedsiębiorstwa. Życie nie zawsze jest różowe, ale młodzież powinna się inspirować i umieć poszukiwać dobrych rozwiązań.

 

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych na spotkania z przedsiębiorcami, u nich w siedzibie, z możliwością poznania pracy od podszewki, sprawdzenia swoich umiejętności na jednym ze stanowisk pracy, przetestowania produktu lub wspólnego rozwiązania przykładowego problemu, z jakim może się spotkać przedsiębiorca.

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek 13 czerwca i będzie to ostatnie spotkanie z cyklu wiosną 2023. Naszym gospodarzem będą tym razem właściciele innowacyjnej i ekspresowo rozwijającej się firmy BKF https://www.facebook.com/BKFpl, którzy szczególny nacisk kładą na rozwój aplikacji wspomagających zarządzanie i produkcję.

 

Zapraszamy grupę młodzieży z nauczycielem/opiekunem.

Gwarantujemy bardzo ciekawe warsztaty ok 3-4 godzinne z poczęstunkiem na ciepło (lunch).

 

Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Dodatkowych informacji udziela:

Martyna Rabska-Osipowicz

Główny Specjalista w Sekretariacie ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

mosipowicz@wzp.pl

506045571

 

©2016 Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl