Eurodesk: Konsultacje w Łaźni - Sekretariat ds. Młodzieży Eurodesk: Konsultacje w Łaźni - Sekretariat ds. Młodzieży
Program zdrowotny

Numer projektu:

RPZP.06.08.00-00-32-K022/22

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Eurodesk: Konsultacje w Łaźni

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na konsultacje dotyczące wolontariatu zagranicznego, wymian młodzieży i staży.

Konsultacje odbędą się 30 lipca w godzinach 12:00 – 14:00 w Kooperatywa Łaźnia przy ul. Koński Kierat 14/15 (I piętro).

Podpowiemy, gdzie szukać europejskiej oferty edukacyjnej dla młodzieży, pokażemy jakie projekty wybierają osoby z naszego województwa. Na spotkaniu będą obecni/e wolontariusze i wolontariuszki Europejskiego Korpusu Solidarności, biorący/e udział w krótkoterminowym projekcie Stowarzyszenia POLITES – MULTI KULTI 2019. Opowiedzą o swoich doświadczeniach – o poszukiwaniach projektu, przygotowaniach, realizowanych aktywnościach.

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni został ustanowiony w 2011 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Ma przypominać o potrzebie przyjaźni między krajami, kulturami i wszystkimi ludźmi, dzięki której możliwe będzie zaprowadzenie światowego pokoju. Inicjatorem tego święta jest Paragwajczyk Ramón Artemio Bracho, który w 1958 r. założył fundację na rzecz przyjaźni.

W Sekretariacie ds. Młodzieży wierzymy w to, że każdy może znaleźć projekt dla siebie – tak jak każdy może znaleźć przyjaciela. Od wielu lat prowadzimy lokalny punkt informacyjny w ramach europejskiej sieci Eurodesk. Zapraszamy zarówno osoby, które brały udział w projekcie, jak i te które dopiero zaczynają swoją przygodę z mobilnością.

Konsultacje przeprowadzi Kamila Bieniecka – pracownik młodzieżowy SdsM.

Partnerzy: Stowarzyszenie Polites, Kooperatywa Łaźnia

©2016 Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl