Zaplanuj aktywny 2018! - Sekretariat ds. Młodzieży Zaplanuj aktywny 2018! - Sekretariat ds. Młodzieży
Program zdrowotny

Numer projektu:

RPZP.06.08.00-00-32-K022/22

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Zaplanuj aktywny 2018!

Sekretariat ds. Młodzieży zaprasza do udziału w ciekawych spotkaniach, które pomogą zaplanować aktywny 2018 rok.

Najpierw przyjdź na konsultacje indywidualne z konsultantkami sieci @Eurodesk i dowiedz się z jakich programów mobilności możesz korzystać. Przyjdź także na spotkanie coachingu grupowego.

Sekretariat ds. Młodzieży zaprasza do udziału w ciekawych spotkaniach, które pomogą zaplanować aktywny 2018 rok.

  • 18 stycznia, godz. 10:00 – 12:00 – Bądź mobilny – konsultacje indywidualne dla osób zainteresowanych wolontariatem, studiami, stażami zagranicznymi, wyjazdami edukacyjnymi.
  • 18 stycznia, godz. 12:00 – 15:00 – W 2018 roku pomyśl o sobie – buduj pewność siebie i bądź świadomy swoich zasobów! Zajęcia grupowe z coachem.

Nie wiesz czego się spodziewać? Pracy z profesjonalnym coachem – Katarzyną Lewandowską, która zaprosi uczestników na zajęcia coachingu grupowego, podczas którego wykorzysta m.in. metodę @Points of You. Silne strony, potencjał do działania, duże pokłady siły co codziennej i niecodziennej aktywności – każdy z nas to ma. Jeśli jednak potrzebujesz trochę więcej czasu, by sobie uświadomić swoje zalety,  jeśli chcesz porozmawiać, by odkryć swój potencjał i możliwości, a także jeśli chcesz zaakceptować siebie poprzez to osiągać swoje cele w 2018 roku, to właśnie jest to spotkanie dla Ciebie. 

Zachęcamy do wypełniania formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj https://docs.google.com/forms/d/1SFspDCarQMO_F4iTJBQ11457Imy1u2qnbH4Fte6gRLw/edit?usp=sharing

O mówi Katarzyna o spotkaniu: ,,Zdrowa pewność siebie bierze się z zaufania do tego co w nas silne i akceptacji naszych obszarów do rozwoju. Poczucia, że wiem na co mnie stać i co jest moją największą mocą. Ale również tego, co jest moją największą barierą, tego, co przeszkadza w realizacji celów. Świadomość swoich wewnętrznych zasobów to niezbędny element rozwoju i kariery. Każdy lider i każdy zwycięzca zaczyna od tego.

Podczas zajęć korzystać będziemy z kart The Coaching Game Points of You.  „The Coaching Game” to skuteczne i kreatywne narzędzie do szkoleń, treningów i rozwoju osobistego. Gra pozwala uwolnić się od ustalonych wzorów myślenia, przyjętych rozwiązań oraz umożliwia spotkanie z samym sobą w innym miejscu.Otwiera na nowe możliwości zmiany, rozwoju i wzrostu”.

Katarzyna Lewandowska to trener biznesu, coach ICF ACC, licencjonowany praktyk metody Points of You. Na co dzień wspiera w rozwoju zarówno osoby prywatne, jak i pracowników dążących do poprawy efektywności. Najczęściej prowadzi coachingi mające na celu budowanie świadomości. Również projektuje i realizuje warsztaty sprzedażowe, menadżerskie i rozwojowe. 

Zapraszamy wszystkich pasjonatów rozwoju osobistego, którzy są gotowi na kolejny krok w zakresie poznania swoich zasobów.

Podczas ferii w dn. 16 stycznia, godz. 11:30 – 13:00 odbędzie się także spotkanie dla podopiecznych  ,,Wesołej Chatki”: Podróże małe i duże (grupa zamknięta).

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 NIEPEŁNOLETNI_Zgoda rodzica_warsztaty

 

 

©2016 Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl