16. Międzynarodowa Konferencja Młodzieży - Sekretariat ds. Młodzieży 16. Międzynarodowa Konferencja Młodzieży - Sekretariat ds. Młodzieży
Program zdrowotny

Numer projektu:

RPZP.06.08.00-00-32-K022/22

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

Rozwój, aktywność, współpraca

Sekretariat ds. Młodzieży

16. Międzynarodowa Konferencja Młodzieży

Sojusz Młodzieży – Krusevo i partnerzy zapraszają na 16. edycję Międzynarodowej Konferencji Młodzieży „Europejskie wartości dla przyszłości krajów SEE”. Konferencja odbędzie się w terminie 27 września do 1 października 2018 – tradycyjnie w Krusevo (Macedonia).   

Wydarzenie jest zorganizowane przez Sojusz Młodzieży – Krusevo, wspierane przez Pakt Stabilności dla Europy Południowo – Wschodniej i sponsorowane przez Niemcy i program CIVICA Mobilitas, we współpracy z Fundacją Friedricha Eberta. Szczegółowe informacje odnośnie konferencji można znaleźć na stronie projektu. Również można się kontaktować z organizatorem na Facebook, Twitter, Skype (krusevo youth), mailowo.

Formularz aplikacyjny jest dostępny na stronie internetowej, a termin składania wniosków upływa 25 sierpnia 2018. W odniesieniu do kryteriów selekcji duże znaczenie będzie miało pochodzenie i zainteresowanie uczestnika uczestnictwem w konferencji. Jednym z najważniejszych zasad wyboru będzie opinia uczestnika odzwierciedlona w eseju, a także wykazane zaangażowanie w multiplikacje wyników konferencji.     

IYC zapewnia 58 uczestnikom z 16 krajów SEE szanse udziału w konferencji z pełnym stypendium. „Kto pierwszy, ten lepszy” – szybcy będą mieć większe szanse na udziału w konferencji bezpłatnie.  Z drugiej strony, jest szansa uczestniczenia w konferencji za opłatą  dla wszystkich kandydatów bez względu na pochodzenie, umiejętności i narodowość. 

 

    

©2016 Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl